Kontakti in ljudje

Odgovorno, okolju prijazno in uspešno poslovanje podjetja Dana ustvarjamo z ljudmi, ki s svojim znanjem, zavezanostjo h kakovosti, pripadnostjo in lojalnostjo prispevajo svoj del k uresničevanju poslanstva podjetja.


Marko Hren
Direktor

T: 07 346 22 19
F: 07 346 22 10
E: marko.hren@dana.si

Igor Koren
Direktor prodaje

T: 07 346 22 38
F: 07 346 22 10
E: igor.koren@dana.si

Mitja Majzelj
Direktor proizvodnje

T: 07 346 22 33
F: 07 346 22 10
E: mitja.majzelj@dana.si

Štefan Gradišek
Vodja nabave

T: 07 346 22 15
F: 07 346 22 20
E: stefan.gradisek@dana.si

Martina Ruperčič
Vodja financ in računovodstva

T: 07 346 22 16
F: 07 346 22 20
E:

Anton Oven
Vodja projektov

T: 07 346 22 24
F: 07 346 22 10
E: anton.oven@dana.si

Damjan Ostanek
Vodja prodaje za tuje trge

T: 07 346 22 39
F: 07 346 22 10
E: damjan.ostanek@dana.si

Mateja Grabnar
Vodja prodajnega področja (trgovine)

T: 07 346 22 36
F: 07 346 22 10
E: mateja.grabnar@dana.si

Aleš Brence
Vodja prodajnega področja (gostinstvo)

T: 07 346 22 223
F: 07 346 22 10
E: ales.brence@dana.si

Irena Kurent
Vodja Interrom

T: 07 346 22 34
F: 07 346 22 10
E: irena.kurent@dana.si

Stane Sladič
Vodja logistike

T: 07 346 22 15
F: 07 346 22 20
E: stane.sladic@dana.si

Uroš Likar
Vodja skladišča

T: 07 346 22 00
F: 07 346 22 10
E: uros.likar@dana.si

Nataša Mejaš
Vodja marketinga

T: 07 346 22 62
F: 07 346 22 10
E: natasa.mejas@dana.si

Lucija Kulovec
Vodja BZ Dana in razvoja novih kupcev

T: 07 346 22 06
F: 07 346 22 10
E: lucija.kulovec@dana.si

Lucija Bregar
Vodja razvoja in kakovosti

T: 07 346 22 21
F: 07 346 22 10
E: lucija.bregar@dana.si

Mojca Novak
Strokovna sodelavka za kadre

T: 07 346 22 13
F: 07 346 22 10
E: mojca.novak@dana.si